Akademia Języka Angielskiego Perfect - Rabka - Zdrój

Akademia Języka Angielskiego Perfect 34-700 Rabka-Zdrój
ul. Podhalańska 4
tel. (0 18) 26 76 894
tel. 601 175 624
Sekretariat czynny: pn. - pt. w godz. 8.00-17.00 Kontakt z nami

Strona główna » Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne

MŁODY AKTOR - zajęcia teatralne dla dzieci

Warsztaty teatralne w języku angielskim są doskonałą możliwością utrwalenia i zaprezentowania nabytych umiejętności. Dialogi i scenki oparte o kontekst sprawiają, że język angielski staje się dla dzieci naturalny.

Warsztaty teatralne nie mają podziału na grupy wiekowe, co korzystnie wpływa na integrację dzieci, szybkość uczenia się i poznawania formy teatralnej.

Bezpłatne zajęcia teatralne prowadzone są na podstawie autorskich programów nauczania Akademii Języka Angielskiego „Perfect”

Na zajęciach dzieci nie tylko uczą się w języku angielskim, ale również nabywają doświadczenia jako mali aktorzy.

Dzieci poznają nowe zwroty językowe prezentowane w kontekście sytuacyjnym poprzez krótkie scenki teatralne prowadzące dzieci do zaprezentowania końcowego krótkiego przedstawienia.
Uczą się poprawnie, głośno i wyraźnie wypowiadać słowa i zdania. Zajęcia tak angażują dzieci, że są one w stanie opanować nie tylko swoje kwestie, ale również role kolegów. Bawiąc się w teatr i występując przed publicznością, czują się szczęśliwe, bo słyszą oklaski, pochwały i aplauz. Ogromne ich zaangażowanie, autentyczna radość tworzenia daje satysfakcję zarówno dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

Edukacja teatralna ma ogromną przyszłość. Ten sposób spędzania wolnego czasu doceniano dawniej, gdy życie rodzinne nie było zdominowane przez telewizję i komputer. Prowadzenie zajęć teatralnych kształtuje odmienną wrażliwość od tej, którą budują mass media.

Przeczytaj: